• Anasayfa / Etkinlikler

Etkinlikler / Tüm Liste

Chimidyue Çocuk Oyunu

22 Şubatta Chimidyue (Çimidi) Nilüfer Sahne'de minik tiyatro severler ile buluşmaya hazırlanıyor.   Aaron Shepard'un "Wings of the Butterfly" öyküsünden...devamını oku »

Özgür Turhan Stand-Up

Stand-Up Gösterisiyle BKM'nin sevilen oyuncusu Özgür Turhan Nilüfer Sahne'de sizleri oldukça güldürecek...devamını oku »

Buray

Pop müziğin başarılı ismi Buray 22 Şubatta Jolly Joker'de seyirciyle...devamını oku »

Yonca Evcimik 90'lar Türkçe Pop Fest

Yonca Evcimik 90'lar Türkçe Pop Fest Konseri ile 22 Şubatta Şarlo Stage'de...devamını oku »

Hüsnü Şenlendirici-Derya Bedavacı

Klarnet Ustası Hüsnü Şenlendirici ve Başarılı Sanatçı Derya Bedavacı Club İnferno'da sahne...devamını oku »

PİRAYE

Nazım Hikmet'in ölümsiz eseri Piraye, Murat Çidamlı'nın oyunlaştırmasıyla 23 Şubatta tiyatro severler ile buluşacak.   Türk dilinin en büyük şairi Nazım...devamını oku »

Etekler ve Pantolonlar

Etekler ve Pantolonlar tiyatro oyunu 24 Şubatta Nilüfer Sahne'de sizlerle :)   <span style="color: rgb(102, 102, 102); font-family: TmSans, Arial, "...devamını oku »

Şenay Lambaoğlu Akustik Şarkılar

Şenay Lambaoğlu eşsiz Akustik Şarkılarıyla 25 Şubatta Uğur Mumcu Sahnesinde :)   Geçtiğimiz yıl tüm söz ve müziklerin yine sanatçının imzasını taşıdığı...devamını oku »

No.1

Rap müziğin güçlü sesi No.1 nam-ı diğer Can Bozok Jolly Joker Sahnede izleyicilerine muhteşem bir konser...devamını oku »

Nereye Gitti Bütün Çiçekler

Nereye Gitti Bütün Çiçekler tiyatro oyunu başarılı kadrosuyla 4.sezonuyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.   "Eve Ensler'in, Bosna savaşının ardından...devamını oku »

Şeker Portakalı

Büyükten küçüğe ailecek tiyatro izlemek isteyenlere müthiş bir haberimiz var :) Şeker Portakalı tiyatro oyunu 27 Şubatta Nilüfer Sahne'de !   Filiz Bozok'un...devamını oku »

Var Böyle Tipler

Sosyal Medyanın güldüren ismi Var Böyle Tipler birçok kişilikli tiplemeleriyle bu kez sizi sahneden güldürecek.   Gıybet, gerdan bükme, ve 42 denye kilotlu çorap dolu bu...devamını oku »

Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen 28 Şubat'ta Jolly Joker Bursa'da...devamını oku »

Norm Ender

Mekanın Sahibi Norm Ender seyircileri rap müziğine doyurmaya geliyor.. 28 Şubat'ta Club İnferno Bursa'da...devamını oku »

Kaan Tangöze

Şubat Ayının son günü Kaan Tangöze Şarlo Stage'de sahne alacak.   90’larda müzik çalışmalarına başladı ve ardından Batuhan Mutlugil ve Ari Barokas ile...devamını oku »

Selami Şahin & SemiJazz

Selami Şahin Semi Jazz Orkestrası ile birlikte sizlere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Şubat ayının son günü Jolly Joker Sahne'de sizlerle...devamını oku »

Baby Shark Müzikali

Çocukların bayıldığı, milyonların izlediği Baby Shark izleyenlere çok keyif verecek bir çocuk müzikali ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çocukların bayılacağı bu...devamını oku »